RAM -> Dressid

Näitan kõiki 9 tulemust

 • laste dressipluus HOODY-K

  €25.00

  Laste dressipluus  HOODY-K on saadaval nii musta kui punasena. Toode on üle pea kantav ning topeltkapuutsiga.  Ees on dressipluusil tugevdatud servadega suur kängurutasku.  Eriti mõnusaks ja pehmeks teeb selle pusa aga seest uhutud pind. Selja allosas on trükitud musta ja kollasega Ram Kooli logo ning ees rinnal väike Ram Kooli kolmnurkne sümbol. Martejaliks on 80% kammpuuvilla ning 20% polüestrit. Kombineerimiseks sobivad nii mustad kui helehallid dressipüksid.

 • laste dressipluus ZIP-K

  €30.00

  Laste dressipluus ZIP-K on pehme ja mõnus, kuna on seest uhutud pinnaga. Toode on eest lukuga ning tugevdatud servadega kängurutaskutega .Paremal taskul on sees väike ava kõrvaklappide juhtme jaoks.  Kapuuts on 3 paneeliga, mille sees on aasad kõrvaklappide jaoks. Varruka otstes ja allservas on soonik.  Selja allosas on trükitud musta ja kollasega Ram Kooli logo ning ees rinnal väike Ram Kooli kolmnurkne sümbol. Toode on saadaval nii musta kui punasena. Martejaliks on 80% kammpuuvilla ning 20% polüestrit. Kombineerimiseks sobivad nii mustad kui helehallid dressipüksid.

 • laste dressipüksid FOLA

  €24.00

  Laste dressipüksid FOLA on vaba ja moodsa joonega ning sobivad nii poistele kui tüdrukutele.  Dressidel on  vöökohas kumm ja nöör, allservas samuti kumm. Pükste külgedel on sügavad taskud. Dressipükste parema sääreosa küljel on musta ja kollasega trükitud Ram Kooli logo. Püksid on saadaval kahes värvis – musta ja helehallina. Materjaliks on 70% kammpuuvilla ja 30% polüestrit. Püksid sobivad kombineerimiseks nii kollase, punase kui ka musta dressipluusiga.

 • suurte poiste dressipluus YELLO

  €30.00

  Poiste dressipluus YELLO on efektset kollast värvi. Toode on üle pea kantav ning topeltkapuutsiga. Kapuutsi servas on reguleeritav pael. Ees on dressipluusil kängurutasku. Varruka otstes ja allservas on soonik. Eriti mõnusaks ja pehmeks teeb selle pusa aga seest uhutud pind. Selja allosas on trükitud Ram Kooli logo ning ees rinnal väike Ram Kooli kolmnurkne sümbol. Martejaliks on 80% kammpuuvilla ning 20% polüestrit. Kombineerimiseks sobivad nii mustad kui helehallid dressipüksid.

 • suurte tüdrukute dressipluus WONDER

  €30.00

  Suurte tüdrukute dressipluus WONDER on õhemast materjalist ja taljes lõikega. Krooked õlgadel ning kroogitud taskuservad teevad toote armsalt naiselikuks. Dressipluus on  toon toonis tõmblukuga mille otsa kaunistab täheke. Topeltkapuutsi servas on reguleeritav pael.  Varruka otstes ja allservas on soonik. Toode on saadaval 2s värvis – musta ja punasena. Seljal on trükitud musta ja kollasega Ram Kooli logo, ees väike Ram Kooli kolmnurkne sümbol. Materjaliks on 80% kammpuuvilla ja 20% polüestrit. Toodet sobib kombineerida nii mustade kui helehallide dressipükstega.

 • suurte tüdrukute dressipluus YELLA

  €30.00

  Tüdrukute dressipluus YELLA on efektset kollast värvi. Toode on üle pea kantav ning topeltkapuutsiga. Kapuutsi servas on reguleeritav pael. Ees on dressipluusil kängurutasku. Varruka otstes ja allservas on soonik. Eriti mõnusaks ja pehmeks teeb selle pusa aga seest uhutud pind. Selja allosas on trükitud Ram Kooli logo ning ees rinnal väike Ram Kooli kolmnurkne sümbol. Martejaliks on 80% kammpuuvilla ning 20% polüesterit. Kombineerimiseks sobivad nii mustad kui helehallid dressipüksid.

 • unisex dressipluus HOODY

  €30.00

  Dressipluus HOODY on unisex lõikega, seega sobib nii suurtele tüdrukutele kui poistele. Toode on üle pea kantav ning topeltkapuutsiga. Kapuutsi servas on reguleeritav pael. Ees on dressipluusil tugevdatud servadega suur kängurutasku.  Eriti mõnusaks ja pehmeks teeb selle pusa aga seest uhutud pind. Selja allosas on trükitud musta ja kollasega Ram Kooli logo ning ees rinnal väike Ram Kooli kolmnurkne sümbol. Toode on saadaval nii musta kui punasena. Martejaliks on 80% kammpuuvilla ning 20% polüestrit. Kombineerimiseks sobivad nii mustad kui helehallid dressipüksid.

 • unisex dressipluus ZIP

  €35.00

  Dressipluus ZIP on unisex lõikega, seega sobib nii suurtele tüdrukutele kui poistele. Toode on eest lukuga ning tugevdatud servadega kängurutaskutega .Paremal taskul on sees väike ava kõrvaklappide juhtme jaoks.  Kapuuts on 3 paneeliga, mille sees on aasad kõrvaklappide jaoks.  Varruka otstes ja allservas on soonik. Selja allosas on trükitud musta ja kollasega Ram Kooli logo ning ees rinnal väike Ram Kooli kolmnurkne sümbol. Toode on saadaval nii musta kui punasena. Martejaliks on 80% kammpuuvilla ning 20% polüestrit. Materjal on seest uhutud, mis teeb pusa mõnusalt soojaks ja pehmeks. Kombineerimiseks sobivad nii mustad kui helehallid dressipüksid.

 • unisex dressipüksid FANTA

  €24.00

  Vaba ja moodsa joonega dressipüksid FANTA on unisex lõikega, seega sobivad nii poistele kui tüdrukutele. Dressidel on  vöökohas kumm ja nöör, allservas samuti kumm. Pükste külgedel on sügavad taskud. Dressipükste parema sääreosa küljel on musta ja kollasega trükitud Ram Kooli logo. Püksid on saadaval kahes värvis – musta ja helehallina. Materjaliks on 80% kammpuuvilla ja 20% polüestrit. Püksid sobivad kombineerimiseks nii kollase, punase kui ka musta dressipluusiga.