SAUE -> Pood

Näitan kõiki 68 tulemust

 • kardigan HEY

  €31.00

  Laste kardigan HEY on eest nööbitav. Materjal on meeldiv viskoosisegu. Kardigan sobib eriti hästi pükstega kombineerimiseks. Kudumi rinnale on tikitud Saue Kooli logo.
  Koostis 83%viskoos 17%polüamiid

  Mõõdutabelid

 • kitsas lips SAUE

  €15.00

  Kitsas lips on nooruslik ja moodne, sobib nii tüdrukutele kui poistele. Lipsu võib siduda nii klassikalise lipsusõlmega kui ka vabalt ja mänguliselt. Lipsukangas on spetsiaalselt disainitud Saue Koolile ning seal ühinevalt kaunilt Saue Kooli toonid – kollane ja roheline.
  Koostis 100% polüester

 • kummiga lips SAUE

  €13.00

  Laste lips on tagant reguleeritava kummiga. Lipsukangas on spetsiaalselt disainitud Saue Kooliole, ning seal ühinevad kaunilt Saue Kooli toonid – kollane ja roheline.
  Koostis 100% poüester

 • poiste pluus JOIN

  €31.00

  Poiste pluus JOIN on kergelt taljes ning põnevate detailidega. Varrukaid on võimalik üles keeratult kanda. Rinnataskul on eriline nööbiga kinnitatav detail Saue Kooli tikitud logoga. Toode on disainitud nii, et seda on võimalik kanda nii pükste sees kui ka peal. Pluusi võib kanda pidulikul puhul kombineeritult lipsuga ning igapäevaselt vabalt ja loominguliselt. Puuvillasisaldus materjalis tagab hingavuse, polüester annab vastupidavuse.

  Värvus: valge
  Koostis 65% polüester 35% puuvill

  Mõõdutabelid

 • poiste püksid DEVON

  €29.00

  Poiste mustad tekspüksid DEVON on moodsa kitsa lõikega. Ees ja taga on taskud. Väikestel suurustel on värvli siseküljel reguleeritav kumm. Sobib kombineerimiseks kõikide toodetega
  Koostises on 68%puuvilla 30%polüesterit ja 2%elastaani. Puuvill tagab hingavuse, polüester annab vastupidavuse ning elastaan teeb kandmise mugavaks.

  Mõõdutabelid

 • polosärk BO

  €29.00

  Lühikeste varrukatega laste pikee polo krae ja 2 nööbiga, kitsas soonik varrukaääres. Polosärgi rinnale on tikitud Saue Koooli logo.
  Värvd: must, hall
  Koostis 100% puuvill.

  Mõõdutabelid

 • seelik NIIDA

  €29.00

  Ruuduline seelik NIIDA on eest ja tagant voltidega ning kitsa passeosaga. Küljel on peitlukk. Värvel on seestpoolt kummiga reguleeritav. Polüestrisisaldusega kostüümimaterjal on meeldiva pinnaga ning vähekortsuv. Eriti kaunis on seelikut kanda valge triiksärgi ning musta vestiga.

  Mõõdutabelid

 • tüdrukute pluus JENNA

  €31.00

  Tüdrukute pluus JENNA on kergelt taljes ning põnevate detailidega. Varrukaid on võimalik üles keeratult kanda. Rinnataskul on eriline nööbiga kinnitatav detail Saue Kooli tikitud logoga. Toode on disainitud nii, et seda on võimalik kanda nii pükste ja seeliku sees kui ka peal. Pluusi võib kanda pidulikul puhul kombineeritult lipsuga ning igapäevaselt vabalt ja loominguliselt. Puuvillasisaldus materjalis tagab hingavuse, polüester annab vastupidavuse.

  Värvus: valge
  Koostis 65% polüester 35% puuvill

  Mõõdutabelid

 • tüdrukute püksid SALLY

  €29.00

  Puuvillasegu materjalist kitsad teksapüksid tüdrukutele. Värvel on laia kummiga, mida on võimalik tagant reguleerida.
  Värvus: must.
  Koostises on 77%puuvilla 21%polüesterit ja 2%elastaani. Puuvill tagab hingavuse, polüester annab vastupidavuse ning elastaan teeb kandmise mugavaks.

  Mõõdutabelid

 • vest HELLO

  €29.00

  Laste vest HELLO on meeldivast viskoosisegu materjalist. Vest sobib kõigi toodetega nii poistele kui tüdrukutele.Vesti rinnale on tikitud Saue Kooli logo.
  Koostis 83%viskoos 17%polüamiid

  Mõõdutabelid